Veilingcatalogus Christies Oktober 1978

 10,00

1 op voorraad

Categorie:

Fine pictures, drawings and watercolours from the 16th to the 20th century
schilderijen, tekeningen en aquarellen van de 16e tot de 20e eeuw
Laren Noord-Holland
Veilingdatum maandag 30 oktober 1978
110 pagina’s
Jaar: 1978
Taal: Nederlands, Engels
Afmeting: 18,50 x 24 cm
ISBN: niet van toepassing

Conditie: omslag licht verkleurd, verder in nette staat